Wydruki wielkoformatowe

Specjalizujemy się w tworzeniu wydruków wielkoformatowych znajdujących szerokie zastosowanie w ekspozycjach reklamowych. Kierując się potrzebami naszych klientów oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie druku oraz odpowiedniego przygotowania do aplikacji materiałów.

Dzięki wykorzystaniu do produkcji technologii solwentowej i UV, nasza drukarnia wielkoformatowa może zaoferować wydruki wielkoformatowe w dowolnym formacie, charakteryzujące się wysoką jakością oraz długotrwałą odpornością na warunki atmosferyczne.

Cechy te powodują, że nasze wydruki wielkoformatowe mogą być wykorzystywane zarówno w ekspozycjach wewnętrznych np. reklamy podłogowe, systemy prezentacyjne, jak i zewnętrznych np. wolnostojące tablice reklamowe, wielkoformatowe reklamy na budynkach, reklamy na środkach transportu.

Nasza drukarnia wielkoformatowa dysponuje obszernym i nowoczesnym zapleczem produkcyjnym, w którego skład wchodzi kilka maszyn drukujących oraz urządzenia do kompleksowej oprawy wydruków. Druk wielkoformatowy wykonujemy na papierze, folii samoprzylepnej, materiałach powlekanych PCV, materiałach tekstylnych oraz materiałach specjalnych.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje gwarantują najwyższą jakość i terminowość świadczonych przez nas usług. Elastyczność i dynamiczność cechujące nasze działanie dodatkowo wpływają na zadowolenie naszych klientów.

 


Co wyróżnia naszą drukarnię?


Oferta współpracy z agencjami reklamowymi, eventowymi oraz wszystkimi pozostałymi firmami z branży reklamowej:

Proponujemy wszystkim pośrednikom związanym z powyższymi branżami podjęcie z nami szerszej współpracy. Oferujemy bardzo okazałe spektrum produktów z zakresu przenośnych systemów wystawienniczych oraz wydruków wielkoformatowych. Dzięki wysyłkom kurierskim no-name dajemy możliwość pełnej anonimowości osób zlecających nam zamówienia dla swoich klientów. Od początku współpracy oferujemy naszym partnerom bardzo korzystne rabaty na wszystkie produkty znajdujące się na sklepie. Oferuj swoim klientom nasze systemy i wydruki zamawiaj je wykorzystując swój rabat, a następnie narzucaj dowolną marżę dla końcowego odbiorcy. My zlecone nam zamówienie wykonamy w jak najszybszym czasie i wyślemy za pomocą przesyłki no-name prosto do Twojego klienta.


Nasze atuty, czyli co powinno rozwiać Twoje wątpliwości:

  • ekspresowa realizacja
  • darmowe przesyłki dla większych zamówień oraz przesyłki no-name
  • łatwy kontakt z naszym chętnym do pomocy zespołem
  • możliwość zamawiania profesjonalnych projektów graficznych do naszych produktów