Roll Up

Rollupy są bez wątpienia jednymi z najbardziej rozpoznawalnych systemów wystawienniczych. Przystępna cena, mobilność oraz błyskawiczny czas rozkładania sprawiły, że rollupy można spotkać praktycznie wszędzie.To bardzo prosty a zarazem skuteczny system banerowy umożliwiający nam prezentację grafiki podczas dowolnych okazji.Każdy oferowany przez nas rollup posiada torbę transportową pozwalającą na bezpieczny transport, natomiast grafika chowana jest w kasecie, której wybór powinien być dopasowany do Twoich potrzeb.

Sprawdź w sklepie internetowym

Trybunki i lady

Uniwersalne i wygodne w użytkowaniu trybunki i lady idealnie spełnią swoją rolę podczas witania gości, degustacji i przemówień. Intuicyjny montaż i prostota konstrukcji tworzą z tych systemów niezbędny element promocji Twoich produktów. Wszystkie oferowane przez nas lady i trybunki posiadają torbę transportową. Oferujemy trybunki z laminowaną grafiką na folii lub materiale tekstylnym. Możesz także zamówić opcję z topem lub dodatkową półką we wnętrzu gdzie schowasz wszystkie pozostałe materiały promocyjne.

Sprawdź w sklepie internetowym

Systemy napinane

X-Banner  jest banerowym systemem napinanym gdzie zaoczkowana grafika zaczepiana jest bezpośrednio do konstrukcji. Sposób jej prezentacji jest taki sam jak w rollupie, różnicą jest brak kasety i samo wykonanie systemu. Niska cena i prostota sprawiają, że x-banner jest idealnym rozwiązaniem do ekspozycji, gdzie liczy sie mobilność i możliwość błyskawicznej wymiany grafiki, którą sprawnie wykona jedna osoba. Warto dodać, że materiał z którego wykonany jest ten system jest wyjątkowo wytrzymały i odporny na uszkodzenia podczas transportu.

Sprawdź w sklepie internetowym

Ścianki

Oferujemy ścianki wystawiennicze, będące nieodłącznym komponentem każdego stoiska targowego. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trzeba zaprezentować produkt – na konferencjach, eventach branżowych, degustacjach, spotkaniach promocyjnych i innego rodzaju wydarzeniach. Ścianki pop-up to nowoczesne rozwiązanie, mobilne i lekkie, które bez problemu można transportować samochodem osobowym. Do ich złożenia wystarczy jedna osoba.

Sprawdź w sklepie internetowym

Outdoor

Systemy Outdoor zostały zaprojektowane w celu prezentacji swoich materiałów na zewnątrz. Najczęściej cechują się wzmocnioną konstrukcją oraz podstawą z możliwością obciążenia jej piaskiem lub wodą. Produkty z tej kategorii są bardzo często używane przez właścicieli pubów i kawiarni, a także podczas eventów, imprez plenerowych oraz wydarzeń sportowych, czyli wszędzie tam gdzie reklama musi być odporna na wiatr, deszcz i zmienne warunki atmosferyczne.

Sprawdź w sklepie internetowym

Flagi reklamowe

To z pewnością efektowny sposób promocji używany głównie na zewnątrz, jednak umożliwiający także prezentację wewnątrz budynku. Oferujemy wiele kształtów flag wraz z różnymi rodzajami podstaw i możliwościami montażu. Nasze flagi znajdą zastosowanie wszędzie tam gdzie organizowane są imprezy sportowe, koncerty i pokazy. Umieść je tam, a wiejący wiatr sprawi, że umieszczone tam grafiki ujrzy każdy przechodzień i widz.

 

Sprawdź w sklepie internetowym

Potykacze i stojaki

Nasze stojaki są praktyczne, kompaktowe i stylowe. Po złożeniu mieszczą się w torbie lub walizce, co sprawia, że stają się niezbędnym elementem Twojego stoiska. Za ich pomocą możesz prowadzić dystrybucję swoich ulotek i katalogów zarówno na targach jak i w diedzibie swojej firmy. Sprawia to, że produkty te są uniwersalne i można używać ich cały czas w dowolnym miejscu. Potykacze to tradycyjna forma reklamy obecna na rynku od bardzo dawna. Najczęściej eksponowane są na chodnikach oraz przy wejściach do kawiarni, restauracji lub zakładów usługowych.

Sprawdź w sklepie internetowym